Rozes burvība 31.decembrī

 

jeb

 

Kā piesaistīt naudu jaunajam gadam ar rožu ziedlapiņu palīdzību

 

 

 

 

Naudu var krāt dažādos veidos – gan glabāt zeķē, gan bankā. Bet ja tradicionālās metodes naudas krāšanā un piesaistīšanā nav nesušas vajadzīgos augļus, Calendula iesaka izmēģināt Gundegas Purmales ieteikto īpašo rožu ziedlapiņu recepti naudas piesaistīšanai. To var pielietot ikviens vai ikviena, kura vēlas, lai naudiņas nākošajā gadā maciņā būtu vairāk. To dara šādi:

 

Sameklē apaļu stikla trauciņu - caurspīdīgu, lai naudiņa mūs redz, un pietiekami lielu, lai tajā ietilptu daudzas naudiņas jeb monētiņas, sākot no viena santīma līdz latam (konkrēts skaits nav svarīgs, - vari sākt pildīt trauciņu arī ar pāris santīmiem), rožu ziedlapiņas un apaļas bumbiņas (kā krellītes tikai bez caurumiem), lai jaunā gadā piesaistītu apaļas summas. Arī rožu ziedlapiņu un bumbiņu skaits nav svarīgs, vislabāk vadīties pēc izjūtām. Arī trauka izmēram nav nozīmes.

 

Kad esi sagādājusi visas nepieciešamās sastāvdaļas, tad nākamais darbs ir mājas sagatavošana rituāla veikšanai un stikla trauciņa rūpīga iztīrīšana. Tīrot māju vai trauciņu ar mīlestību, tiek tīrīta ne tikai telpa, bet arī tava enerģētiskā un garīgā pasaule. Tā top gaišāka un piepildās ar mīlestību, kas savukārt piesaista pozitīvu enerģiju un jau tuvina vēlamajam rezultāta. Nauda, tā ir enerģija, kas nāk pie tiem, kas to mīl, rūpējas par to un saprot to.Tādēļ ņem vērā, ka mājas sakārtošana un sagatavošanās rituālam tev varētu aizņemt vairāk nekā 10 minūšu laika.

 

Kad māja tīra, ņem rūpīgi iztīrīto un nospodrināto stikla trauciņu un vispirms trauka apakšā ieber vienu kārtu rožu ziedlapiņas. Pēc tam liec sīkās naudiņas jeb monētiņas, turot tās labās rokas trīs pirkstos. Naudiņu lēniieslidini traukā, domājot: lai manā mājā visiem cilvēkiem pietiktu nauda savam priekam, veselībai, laimei un mīlestībai! Pēc tam traukā ieber apaļās bumbiņas un tad atkal pārber pāri kārtu ar rožu ziedlapiņām.

 

Cilvēks, kurš veido trauciņu, ir trauka saimnieks un tam ir īpaša loma šajā rituālā, jo pirmajos trīs mēnešos naudu traukā likt klāt drīkst tikai trauka saimnieks vai saimniece. Kad pirmie trīs mēneši pagājuši, tad vari aicināt arī radus un ciemiņus papildināt trauku ar naudiņām. Turklāt izņemt naudu no trauka drīkst tikai pēc pirmajiem trīs mēnešiem un arī tikai trauka saimnieks vai saimniece.

 

Atceries vienu reizi nedēļā trauku no ārpuses apslaucīt no putekļiem, lai naudiņa redz kurp "nākt", un parunāties ar naudiņu, lai naudiņa justu, ka par to rūpējas un, ka tā ir gaidīta tavās mājās. 

Kad 31. decembra naudas piesaistīšanas rituāls pabeigts, trauku novieto savas mājas ziemeļu tālākajā stūrī un trīs mēnešus nezvejo no tā neko laukā! Klāt gan vari pielikt pa naudiņai, kad sirds vēlas.

 

Svarīgi naudas piesaistīšanas rituālu veikt tieši Vecā gada pēdējā dienā – 31. decembrī savās mājās, nevis kaut kur svešumā, jo naudiņa tiek piesaistīta konkrētai vietai un cilvēkiem, kuriem tajā vietā ir "Mājas", lai Jaunais gads ienāk tavās mājās ar pārticību. "Mājas" ir tikai viena vieta, kuru tu dziļi sirdī uztver par savām.

 

Calendula piedāvā iegādāties jau gatavu "Rozes Burvības" dāvanu komplektu, kur sastāvā ir rožu ziedlapiņas (apm. 0,5 l tilpumā) un stikla bumbiņas komplektu, iesaiņotu elegantā organzas maisiņā ar tai klāt pievienotu lietošanas pamācību soli pa solim! Tā būs vērtīga dāvana ikvienam, gan arī sev pašai Vecgada dienā.

 

No sirds vēlot panākumus un veiksmi naudiņas audzēšanā!

 

Sapņu piepildījumu visiem Jaunajā gadā!

Jūsu Calendula

News


Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Saules iedarbība uz ādu".

Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Sauļojies droši un dabiski".

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra