Biosveces – veselīgai svētku noskaņai

un tīram gaisamBiosveces tiek ražotas Vācijā no Vācijas vietējās biomasas.
Biomasa tiek iegūta no augiem un to pārstrādes produktiem – pārtikas atliekām.

Šīs sveces ir no tādiem izejmateriāliem, kas nodrošina dabīgu vielas apriti dabā. Savas augšanas laikā augi piesaista lielu daudzumu CO2 ogļskābās gāzes, nemaz nerunājot par fotosintēzes procesā saražoto milzīgo O2 skābekļa daudzumu. Bet gatavais produkts no to atliekām saudzē skābekli un deg ar tīru, siltu liesmu. Pirmo reizi biomasa tiek izmantota šādā veidā – sveču ražošanā.

Lietojot šīs sveces, atšķirībā no parafīna svecēm, atmosfērā nepalielinās dabā neizmantojamais oglekļa dioksīds – CO2, tādējādi nevairojot skābos lietus.
Degot šīs sveces izdala ūdeni tvaika veidā un oglekļa dioksīdu, tieši tāpat kā cilvēka izelpa. Tādā pašā daudzumā fotosintēzes procesā šo oglekļa dioksīdu uzņem augi augšanai. Tādējādi šīs sveces ir pilnīgi CO2 neitrālas, to izdalījumi tiek pilnībā pārstrādāti dabā un nekaitē ozona slānim.

 

 

Salīdzinājumam:
Eiropas lielvalstīs - kā Vācija, Francija, Anglija – katrā no tām gadā vidēji tiek nodedzinātas 165 000 tonnas sveču. No tām vairāk kā 90%, tas ir ap 150 00 tonnu parafīna sveču, kas tiek ražotas no naftas derivātiem. Tieši naftas produkti ir tie, kas rada vislielāko CO2 pārpalikumu atmosfērā, jo paši naftas produkti un
to izejvielas nespēj CO2 pārstrādāt vai absorbēt, tāpat arī daba tos nespēj uzņemt. Aprēķinos tas izskatītos šādi: viena tonna no naftas iegūtā produkta - oglekļa izdala atmosfērā vairāk kā 3,5 tonnas oglekļa dioksīda. Tas nozīmē, sadedzinot jau minētās 150 000 tonnas parafīna sveču tikai vienā Eiropas lielvalstī, gada laikā atmosfērā nonāk 525 000 tonnas lieka oglekļa dioksīda, ko daba nespēj pilnībā uzņemt un pārstrādāt. Tas ir neiedomājams daudzums, ja padomā, ka viena vieglā automašīna Smart izdalītu līdzīgu daudzumu CO2, ja 100 000 reizes apbrauktu apkārt zemeslodei, vai 26 reizes nobrauktu tādu attālumu kā līdz saulei un atpakaļ.

 

Biomasas sveču ražošana un arī pašas sveces ir CO2 neitrālas, jo biomasa tiek iegūta no atjaunojoša materiāla. Biosvece deg ar ļoti tīru un dzidru liesmu un izdala tikai tik daudz CO2, cik tie augi, no kā tiek iegūta biomasa, savas augšanas laikā uzņēma. Papildus vēl viens svarīgs fakts, ka biomasa tiek ražota šeit pat Vācijā, tādēļ arī sveču transportēšanai nav nepieciešams patērēt daudz transporta resursu, kas ļoti ietekmē lieko CO2 daudzumu atmosfērā, kā tas būtu transportējot naftu uz pārstrādes rūpnīcām, no pārstrādes rūpnīcām uz parafīna rūpnīcām un no tām vēl uz sveču ražotnēm un tālāk pie patērētāja. Apmēram 15% no kopējā, liekā CO2 daudzuma atmosfērā nāk tieši no transporta līdzekļiem visā pasaulē.

Tāpēc, ražojot Biosveces ražotāji seko divām ļoti būtiskām dabas aizsardzības un atjaunošanas prasībām: Co2 neitralitātei un resursu ilgtspējībai, pietam, iekļaujoties dabīgā apritē.Biosveču trīs galvenās priekšrocības

 

 

 

Veselīgākiem un tīrākiem svētkiem un ikdienai:
Bez kvēpiem – deg tīri.
Bez kaitīgiem izgarojumiem.
Nesatur sēru.
Daudz mazāk smalko putekļu.
Nekaitīgs sveču vasks.

 


 

 

Saudzē dabu un atmosfēru:
CO2 neitrālas.
Atjaunojams resurss.
Kompostējams – pilnībā dabā sadalās.
No Vācijā audzētas un iegūtas biomasas.
Bez parafīna (netiek tērēti vērtīgie naftas resursi).
Bez palmu eļļas (netiek iznīcināti mūžameži).

 

 


 

 

Izdevīgs, efektīvs un viegli lietojams:
Laba cenas un efektivitātes attiecība.
Ilgi degošas.
Nepil.
Silta un vienmērīga liesmiņa.
Neatstāj traipus un viegli izmazgājas no auduma.
Karstumizturīgas, nekūst saules staros.

 

 

 

Unikālās Bio – sveces, tējas svecītes un trauciņus atradīsiet mūsu veikalā – šeit.

News


Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Saules iedarbība uz ādu".

Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Sauļojies droši un dabiski".

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra