Svaiga dabiskā kosmētika 

 

 

 

   Svaigu un dabisku kosmētiku gatavot pašam ir vienreizējs un aizraujošs hobijs. Dažu sastāvdaļu kopums var uzburt brīnišķīgus krēmus, losjonus, želejas vai vannas eļļas. Ar nelielām pamatzināšanām par kosmētikas iedarbību uz ādu, produktu sastāvdaļām un to īpašībām, jūs varat savu īpašo ķermeņa, ādas un matu kopšanas kosmētiku pagatavot paši.

   Kas ir svaiga, dabiska  kosmētika?
Svaiga, dabiska kosmētika ir tāda, kuras sastāvā tiek izmantotas dabiskas sastāvdaļas, bez sintētiskām piedevām: silikoniem, parabēniem, sintētiskiem aromātiem un krāsvielām. Tā ir kosmētika, kuras derīguma termiņš pārsvarā nav vairāk par 3 - 6 mēnešiem un to visbiežāk ir ieteicams uzglabāt ledusskapī. Derīguma termiņa rādītāji ir atkarīgi no sastāvā esošajām vielām. Šo brīnišķīgo, ādai patīkamo kosmētiku var pagatavot arī katrs pats.

   No kā tā sastāv?
Svaigu, dabisko kosmētiku gatavo no augu eļļām, sviestiem un vaskiem, kombinējot ar augu izcelsmes sākvielām (sinonīms izejvielām): emulgatoriem, recinātājiem, hidrolātiem u.c. Papildus vērtību un efektivitāti piešķir ar tinktūrām, ekstraktiem, ēteriskajām eļļām, augu izcelsmes aktīvām vielām (piem.: medus, hyaluronskābe, glicerīns, dažādi vitamīni: E-vitamīns, D-pantenols u.c.). Derīguma termiņa pagarināšanai izmanto dabiskus, maigus konservantus, kas ir atļauto vielu sarakstā BIO kosmētikas ražošanā (alkohols, dažādas dabas izcelsmes skābes un smaržvielas, un to kombinācijas, piem. Rokonsals vai Biokons).

 

 

 

Laipni lūgti dabiskajā skaistuma pasaulē, darbosimies kopā!

 

 

 

 

 

News

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

May
28
Jauna informācija sadaļā "Mājdzivnieku kopšanai".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Nīma eļļa zirgiem".

Sep
24
Jauna informācija sadaļā "Priekšzinātājiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra