Augu sagatavošanas veidi

 


 
Augus kosmētikas un arī veselības vajadzībām var pagatavot dažādos veidos. Atkarībā no pielietošanas mērķa un arī auga ķīmiskā sastāva izvēlas veidu, kas vislabāk spēs saglabāt un nodot ādai un organismam auga vērtīgās īpašības, sniedzot maksimālo rezultātu.

Kādu sagatavošanas veidu augiem izvēlēties, lai no tā iegūtu maksimālo efektu, jūs atradīsiet pie katra konkrētā auga apraksta. Tāpat arī pie katra sagatavošanas veida tiek minētas augu grupas, kurām tas ir vispiemērotākais.

Ja jums ir savs dārzs, kurā ar lielu mīlestību un rūpību tiek audzēti veselīgi un bioloģiski augi, jūs varat ierīkot tajā kosmētisko augu stūrīti ar tieši to augu izlasi, kas jūsu ādai ir vispiemērotākie un dod efektīvāko rezultātu. Ar nelielu darba ieguldījumu jūs iegūsiet unikālas, tikai savām ādas vajadzībām nepieciešamās kosmētikas sastāvdaļas: tinktūras, eļļas izvilkumus, destilātus vai augu pulverus. 
Arī iedarbības un efektivitātes ziņā šādi pagatavotas kosmētikas sastāvdaļas ir visvērtīgākās, jo visu augšanas laiku augi ir jutuši jūsu klātbūtni, ieguvuši informāciju par jūsu veselību, tās specifiku un vajadzībām. Šādi enerģētiski uzlādēti augi iedarbojas uz konkrētām ādas vajadzībām individuālāk un efektīvāk kā pirktie, vai pat rūpnieciski pārstrādātie.

 

 

Drīzumā šajā sadaļā varēsiet lasīt šeit minēto apstrādes veidu aprakstus.

 


 

 

 

News


Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Saules iedarbība uz ādu".

Jun
18
Jauna informācija sadaļā "Sauļojies droši un dabiski".

Mar
8
Jauna informācija sadaļā "Veselība".

May
28
Pievienota jauna sadaļa "Melno ķimeņu eļļa suņiem".

Seko Mums:
Pierakstīties jaunumiem:
Jūsu E-pasts:


Sadarbības Partneri:
Rudra